Спочатку були свіжі ягоди

Спочатку була думка. "А чому б і не розсадити нашу домашню малину." Але аналіз ринку виявив, що існує багато ЧУДОВИХ сортів які набагато кращі, ніж ми маємо вдома. Де це вдома? Це в м. Пирятин Полтавської області. Доречі, це не далеко від Києва, а саме десь 140км по трасі КИїв-Харків. Там у нас ще багато пиріжків і млинців продають при дорозі.

Так от. Подумали ми із моєю сестричкою і вирішили посадити 200ті кущиків. Ну щоб так, спробувати... Але сталось так, що посадили 1200ті, ну раптом якийсь кущик за зиму згине.... Ось тут все і почалося.

Навесні 2017 го наші 1.2 тис успішно прокинулися (МАЙЖЕ БЕЗ ВТРАТИ) і ми почали розробляти власну систему напівконвенційного догляду за малиною. Що це таке "напівконвенційного" , певно, важко уявити пересічному споживачу. Тому поясню в наступному параграфі.

Далі ми успішно продавали наші ягідки для місцевих покупців та в Київ в 2017 та 2018 роках. Так з'явилося сімейне господарство "Ягоди та фрукти з Полтавщини" із власним сайтом-магазином freshberries.com.ua

Read more...

Ягідникам разом краще

"Разом і батька легше бити". Це українська приказка, яка характеризує розвиток нашого сімейного ягідного господарства. В пошуках ринку збуту свіжої ягоди і нових технологій ми НЕОЧІКУВАНО познайомилися із родиною із села Малютенці Пирятинського району Полтавської області. Виявилося, що вони, маючи трьох дітей, двоє з яких такі ж, як і наша Катерина займаються вирощуванням ягід і фруктів. Більш того, вони також мають власні технології по догляду за насадженням із органічним нахилом... . Тобто вони не використовують НАВМАННЯ препарати для боротьби із різними захворюваннями, оскільки хочуть щоб діти споживали здорові продукти, а не щось там із ПЕСТИЦИТАМИ і всіляким гггге

Read more...
Subscribe to this RSS feed

Контакти

  • 066 3 827 144, 050 8 239 239
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Графік роботи
  • Пн-П'ят: 900 - 19 00
    Сб: 1000- 15 00
    Нд: Зачинено

Log in

create an account